پنج شنبه, 27 دی, 1397
THURSDAY, January 17, 2019
یک شنبه 15 بهمن
استادیوم‌های بزرگ کشور مکانیزه می‌شوند
استادیوم‌های بزرگ کشور مکانیزه می‌شوندرئیس فدراسیون فوتبال گفت: طبق قول وزیر ورزش و جوانان ورزشگاه‌های بزرگ کشور مکانیزه خواهند شد.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج درباره جلسه مسعود سلطانی‌فر با عوامل پلیس تهران در ارتباط با امنیت ورزشگاه‌ها گفت: جلسه بسیار خوبی برگزار شد. پلیس نیز در این جلسه درخواست‌هایی نظیر مکانیزه شدن ورزشگاه آزادی مطرح کرد که با قول مساعد دکتر سلطانی‌فر در خصوص مکانیزه شدن ورزشگاه‌های بزرگ کشور همراه شد.

وی ادامه داد: گیت‌های خریداری شده پیش از این برای بازی‌های کشورهای اسلامی مورد استفاده قرار گرفته بود در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفت و هم اکنون در اختیار ورزشگاه آزادی قرار گرفته است.

تاج ادامه داد: وزیر در این نشست با اشاره به تعدد ورزشگاه‌های بزرگ در کشور، مکانیزه شدن چهار تا پنج استادیوم که بازی‌های لیگ برتر در آنها برگزار می‌شود را مورد توجه قرار داد.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین از قول مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در خصوص راه اندازی هرچه سریع‌تر سکوی سی و ششم استادیوم آزادی برای دربی پیش رو خبر داد.

وی در ادامه اظهار داشت: در این نشست راجع به کانون هواداران باشگاه‌ها هم صحبت‌هایی انجام و قرارشد با همکاری معاونت اطلاعات و عملیات نیروی انتظامی برنامه ریزی خاصی طبق اساس نامه کانون هواداران توسط سازمان لیگ و این مجموعه انجام شود.


تهران، کیلومتر 7 بزرگراه فتح
خیابان خلیج فارس، بلوار رهنما
مجموعه سوارکاری و چوگان نوروزآباد
مجموعه های سوارکاری
021 - 6626 87 94
©2017 Equitation Complexes, All Right Reserved