جمعه, 29 تیر, 1397
FRIDAY, July 20, 2018
چهار شنبه 12 مهر
ابراز رضایت اعضای مجمع از عملکرد جاری شرکت توسعه در سال 95
ابراز رضایت اعضای مجمع از عملکرد جاری شرکت توسعه در سال 95

با حضور وزير ورزش و جوانان، مجمع عمومی جاری شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت، مجمع عمومي جاري شركت با حضور آقايان "دكتر سلطانی فر" وزير ورزش و جوانان، "مهندس مدبر" مديرعامل، "نوجوان" رييس هيئت مديره، "مناف هاشمی" و "رباطی" ساير اعضاي هيئت مديره شركت و نماینداگان وزارت های اقتصاد و دارایی و دادگستری در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در ابتدا مهندس مدبر به ارائه گزارش عملكرد وضعيت جاري شركت شامل ارتقاء سطح کیفی و افزایش بهره وری شرکت طی سنوات اخیر در قراردادها از طریق واگذاری مدیریت به بخش خصوصی بالغ بر 300 درصد و برگزاری منظم و هفتگی جلسات هیات مدیره در سال 95 و همچنین تدوین برنامه های راهبردی شرکت پرداخت.

وی با اشاره به اینکه در دنیا شرکت های توسعه ای بعنوان موتور مولد ثروت، وظیفه دارایی برای دولت ها را دارند افزود: این شرکت ها همواره از ظرفیت های قانونی جهت توسعه زیرساخت ها در حوزه تخصصی خود فعال هستند. بازنگری در متدولوژی واگذاری توسط سازمان خصوصی سازی در مورد شرکت توسعه و تدوین برنامه ای مدون به گونه ای که حیات و تداوم فعالیت شرکت را به مخاطره نیندازد، ضروری است.

در ادامه گزارش سازمان حسابرسي مستقر در شركت توسعه براي حاضرين قرائت و مدیران مربوطه به ارائه توضیحاتی در خصوص بندهای مختلف این گزارش پرداختند و در پایان، گزارش حسابرسی بصورت مطلوب ارزیابی شد.

سپس دكتر سلطانی فر ضمن تقدير از مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه پیرامون برگزاری مداوم و مرتب مجامع جاري و عمراني اين شركت اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان مجموعه ارزشمندی به نام شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور را دارد که بخشی از آن، نگهداری مجموعه های ورزشی را پوشش می دهد و بخشی دیگر، ساخت و ساز استادیوم ها و اماکن ورزشی کشور را؛ وجود این شرکت برای ورزش، تعیین کننده است.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد مجموعه های ورزشی تحت پوشش شرکت توسعه افزود: استادیوم هایی مثل آزادی، انقلاب و شهید شیرودی قابلیت تبدیل به احسن شدن را با مشارکت بخش خصوصی دارند.

در خاتمه نمايندگان وزارت اقتصاد و دارايي و وزارت دادگستری ضمن بررسی بندهای گزارش سازمان حسابرسی و تعیین تکالیف برای انجام بندهای آن، از عملكرد موثر هيات مديره و روند مطلوب شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي تقدير نمودند.

گفتني است در اين جلسه جمعي از معاونين و مديران ستادي شركت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نيز حضور داشتند.


تهران، کیلومتر 7 بزرگراه فتح
خیابان خلیج فارس، بلوار رهنما
مجموعه سوارکاری و چوگان نوروزآباد
مجموعه های سوارکاری
021 - 6626 87 94
©2017 Equitation Complexes, All Right Reserved